טיולים וסיורים

השומרון- חבל ארץ מסתורי ומלא קסם, טומן בחובו שלל פעילויות חווייתיות, מהנות ולימודיות למשפחה, למבוגרים, נוער וילדים מיטיבי לכת ומיטיבי קשב.
בשומרון מגוון תצורות נוף ההופכים את האזור למקום ייחודי המשלב בתוכו הרים גבוהים בעלי תצפיות עוצרות נשימה, נחלים, מעיינות ועמקים רחבי ידיים.
ניתן לשלב בטיול פעילויות בחוות חקלאיות, טיולי ג'יפים ואופניים וגם אתרי מורשת, תרבות קדומה והיסטוריה.

סיור ייחודי המשלב את אתרי הליבה של השומרון כולל סיור מקיף ומרגש באתר ההיסטורי :"מזבח יהושע " בהר עיבל וסיור עם ניחוחות של היסטוריה עמוקה ופולקלור מקומי בשכונה השומרונית.
במרחק נסיעה קצר ממישור החוף, מתנשאים להם הרי השומרון. באזור זה מתרחשים רבים ממאורעות עם ישראל: לכאן מגיע אברהם אבינו ומקבל את ההבטחה האלוקית – לך אתן את הארץ הזאת, לכאן מגיע יעקב אבינו וקונה את חלקת השדה, וכאן נטמן יוסף הצדיק. אל ההר מגיעים בני ישראל בתקופת יהושע בן נון ומתנחלים בו. אך לא רק עבר יש כאן. יש גם הווה – ועתיד
כל ילד היום מכיר את ירושלים ואת חשיבותה לאורך הדורות אך האם ידעתם כי לעם ישראל הייתה עיר ביר גדולה ומשמעותית יותר מירושלים ואפילו כמה כאלה... בסיור זה נבקר בשומרון העתיקה הלו היא העיר שבנו גדולי מלכי ישראל עומרי ואחאב בנו ובהמשך נבנתה כעיר רומית לתפארת בימיו של הורדוס הגדול.
  ב"ה, יחד עם הוועדה לסימון שבילים של החברה להגנת הטבע הוספנו למסלול המוכר והיפה של נחל קנה עוד קטע שהיה עד עכשיו נחלתם של אנשי סוד מקרב מטיילי השומרון.